شخصیت جایزه امارات حریم هوایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

شخصیت: جایزه امارات حریم هوایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ زندانی شد

رئیس کلانتری 121 سلیمانیه از شناسایی و دستگیری باند فروش دوچرخه‌های سرقتی در سایت دیوار خبر داد.

مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ زندانی شد

مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ زندانی شد

عبارات مهم : روسیه

رئیس کلانتری 121 سلیمانیه از شناسایی و دستگیری باند فروش دوچرخه های سرقتی در سایت دیوار خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، پل مانافورت، تاجر و جمهوری خواه فعالی است که نشانه تحقیقات شورای خاص رابرت مولر راجع به نقش روسیه در انتخابات 2016 قرار گرفته است و با اتهامات مالی از جمله توطئه جهت پولشویی و فریفتن ایالات متحده رسما متهم شده است هست. او تمامی اتهامات را رد می کند.

مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ زندانی شد

رابرت مولر، مدیر تیم خاص تحقیقات “ترامپ – روسیه” هفته گذشته پل مانافورت را به تلاش جهت نفوذ روی شاهدان پرونده متهم کرد. این مقام سابق دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا جمعه اتهاماتش را تکذیب کرد ولی امی برمن جکسون، قاضی منطقه ای آمریکا در واشنگتن آزادی مشروط او را لغو کرد و او را به زندان فرستاد.

سخنگوی مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ هنوز به این تصمیم واکنشی نشان نداده هست. تیم دفاعی مانافورت در پیامی توئیتری این تصمیم را زیر پرسش برده و نوشت، آیا او باید نشانه یک تحقیقات دو حزبی قرار بگیرد؟ آنها تحقیقات مولر را با نیت سیاسی می دانند. ترامپ هم ارجاع مانافورت به زندان را غیرمنصفانه توصیف کرد.

رئیس کلانتری 121 سلیمانیه از شناسایی و دستگیری باند فروش دوچرخه‌های سرقتی در سایت دیوار خبر داد.

با وجود اینکه پل مانافورت هنوز رسما محکوم و زندانی نشده هست، ترامپ نوشت: وای ، چه محکومیت مشکل جهت پل مانافورت. بسیار غیرمنصفانه است.

مولر که راجع به “ریاست جمهوری مشکوک” ترامپ تحقیقات می کند در تلاش است تا مشخص کند آیا کمپین ترامپ با روسیه در تماس بوده و آیا ترامپ به صورت غیرقانونی جهت مانع تراشی در روند تحقیقات تلاش کرده است یا خیر. مسکو تمامی اتهامات آژانس اطلاعاتی آمریکا را مبنی بر مداخله در انتخابات رد کرده و ترامپ هم اتهام همدستی را نمی پذیرد.

مانافورت قرار است ماه سپتامبر در واشنگتن محاکمه شود و با دادگاه دیگری در ماه ژوئیه راجع به اتهامات مرتبط در دادگاهی در ویرجینیا روبرو هست. هیچ کدام از اتهامات او به مداخله با روسیه مرتبط نیست و عمدتا به قبل از دورانی بازمی گردد که او ریاست کمپین ترامپ را برعهده داشت.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | زندانی | تحقیقات | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs