شخصیت جایزه امارات حریم هوایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

شخصیت: جایزه امارات حریم هوایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تارتار و برانکو به دنبال حل معادله قهرمانی نیم فصل , پارس جنوبی – پرسپولیس

مهم‌ترین دیدار نیم فصل لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی برگزار خواهد شد که در صورت پیروزی هر یک از دو تیم تا حدودی قهرمان نیم فصل مشخص خواهد شد.

تارتار و برانکو به دنبال حل معادله قهرمانی نیم فصل , پارس جنوبی – پرسپولیس

پارس جنوبی – پرسپولیس؛ تارتار و برانکو به دنبال حل معادله قهرمانی نیم فصل

عبارات مهم : پیروزی

مهم ترین دیدار نیم فصل لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی برگزار خواهد شد که در صورت پیروزی هر یک از دو تیم تا حدودی قهرمان نیم فصل مشخص خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، فردا (شنبه) چهار دیدار برگزار خواهد شد که بااهمیت ترین دیدار نیم فصل را تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس برگزار خواهند کرد.

تارتار و برانکو به دنبال حل معادله قهرمانی نیم فصل , پارس جنوبی – پرسپولیس

ذوب آهن – فولاد، ساعت 15 ورزشگاه نقش جهان

نخستین دیدار روز شنبه را ذوب آهن اصفهان و فولاد برگزار خواهند کرد که هر دو تیم با پیروزی در هفته قبل پا به میدان این مسابقه خواهند گذاشت. شاگردان امیر قلعه نویی که هفته گذشته توانستند بعد از مدت ها ناکامی سپید رود در رشت را شکست دهند باید برابر فولادی قرار بگیرند که توانست بعد از 12 هفته شکست را به صدرنشین لیگ برتر یعنی پارس جنوبی تحمیل کند. ذوبی ها بعد از گذشت 12 هفته و کسب شانزده امتیاز در رتبه هفتم قرار دارند. در آن سوی میدان نیز شاگردان پورموسوی که عملکرد خوبی را در این فصل پشت سر گذاشته اند توانسته اند جزو چهار تیم بالای جدول رده بندی باشند و با 20 امتیاز در رده چهارم قرار بگیرند.

فولادی ها انگیزه زیادی دارند و با پیروزی برابر ذوب آهن می توانند خود را به جمع مدعیان قهرمانی نیم فصل اضافه کنند.

مهم‌ترین دیدار نیم فصل لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی برگزار خواهد شد که در صورت پیروزی هر یک از دو تیم تا حدودی قهرمان نیم فصل مشخص خواهد شد.

پارس جنوبی جم – پرسپولیس، ساعت 15، ورزشگاه

مهم ترین دیدار نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران، بی شک بین تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس برگزار خواهد شد. شاگردان تارتار که در این فصل موفق به افزایش به لیگ برتر فوتبال شدند شگفتی ساز بزرگ لیگ برتر نام گرفتند و توانستند بعد از گذشت 12 هفته با 25 امتیاز صدرنشین این لیگ باشند. شاگردان تارتار هفته گذشته بعد از مدت ها شکست ناپذیری نخستین شکست فصل خود را برابر فولاد تجربه کردند، ولی آنها جهت جبران این شکست با انگیزه کافی برابر شاگردان برانکو ایوانکوویچ قرار خواهند گرفت.

در سوی دیگر میدان ولی پرسپولیسی واقع شده است است که حواشی زیادی در اطراف این تیم وجود دارد. تغییرات مدیریتی، محرومیت آقای گل دو فصل اخیر سرخپوشان و همچنین حواشی موجود بین علیرضا بیرانوند و هواداران این تیم باعث شده است است که پرسپولیس روزهای آرامی را در لیگ برتر پشت سر نگذارد.

تارتار و برانکو به دنبال حل معادله قهرمانی نیم فصل , پارس جنوبی – پرسپولیس

پرسپولیسی ها که در این فصل رویای تکرار قهرمانی سال پیش خود را در سر می پرورانند، با یازده بازی و 24 امتیاز و تنها یک امتیاز نسبت به پارس جنوبی جم در جایگاه دوم قرار دارند. پرسپولیسی ها می توانند در صورت پیروزی برابر پارس جنوبی جم و کسب سه امتیاز دیدار معوقه خود نام خود را از همین هفته به عنوان قهرمان نیم فصل بر سر زبان ها بیاندازد. برنده این دیدار به احتمال زیاد معادله قهرمانی نیم فصل را حل خواهد کرد.

سایپا – مشکی پوشان، ساعت 15:15، ورزشگاه دستگردی

شاگردان علی دایی در یکی از دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران میزبان مشکی پوشان دیار خراسان خواهند بود. مشکی پوشان که بعد از حکم کمیته اخلاق حال و اوضاع خوشی ندارند و حتی ممکن است نتوانند در بازی فردا حاضر شوند، نتوانستند نتیجه های خوبی را در این فصل کسب کنند.

مهم‌ترین دیدار نیم فصل لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی برگزار خواهد شد که در صورت پیروزی هر یک از دو تیم تا حدودی قهرمان نیم فصل مشخص خواهد شد.

آنها هفته گذشته و بعد از مدت ها ناکامی توانستند یک امتیاز را از جنگ استقلال وینفرد شفر در بیاورند و انگیزه زیادی جهت کسب امتیاز برابر شاگردان علی دایی دارند. البته کمیته اخلاق نیز بازی کردن شاگردان مرزبان را منوط به عوض کردن مدیرعامل این تیم کرده است.

همچنین مشکی پوشان نیز خیال عوض کردن مدیرعامل خود را ندارند و مالک این کلوب در مصاحبه ای گفته است که حاضر به عوض کردن علی عباسی نیست و اگر فدراسیون بخواهد چنین اضطراری به او و باشگاهش اعمال کند، این تیم از مسابقه های لیگ برتر انصراف خواهد داد.

تارتار و برانکو به دنبال حل معادله قهرمانی نیم فصل , پارس جنوبی – پرسپولیس

در سوی دیگر میدان نیز نارنجی پوشان توانستند بعد از چند هفته ناکامی و عدم کسب پیروزی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با یک گل به برتری برسند. سایپایی ها می خواهند دوباره به روزهای خوب خود برگشته و دومین پیروزی متوالی خود را برابر مشکی پوشان به دست بیاورند. شاگردان علی دایی تا این جای فصل توانسته اند از 12 بازی 17 امتیاز را کسب کنند و در جایگاه ششم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار بگیرند.

استقلال – گسترش فولاد، ساعت 13:30، ورزشگاه آزادی

در آخرین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، شاگردان وینفرد شفر و فیروز کریمی برابر هم صف آرایی خواهند کرد. این دو تیم که همسایه هم در جدول رده بندی هستند، می توانند در صورت پیروزی برابر حریف خود تا رتبه های ششم یا هفتم جدول رده بندی اوج بیایند. شاگردان شفر هفته گذشته در مشهد نتوانستند از سد مشکی پوشان بگذرند و تنها با یک امتیاز از مشهد باز گشتند. استقلال که علی رغم عوض کردن سرمربی خود هنوز مسئله گلزنی دارد، قصد این را دارد که با پیروزی پر گل برابر گسترش فولاد تبریز به انتقادات منتقدان و کارشناسان آخر دهد و ضعف خط حمله خود را بپوشاند.

در سوی دیگر میدان نیز فیروز کریمی برابر تیم سابق خود قرار خواهد گرفت. گسترش فولاد تبریز بعد از برکناری لوکا بوناچیچ و به کار آمدن فیروز کریمی توانسته است نتیجه های خوبی بگیرد و خود را از انتهای جدول رده بندی به رتبه دهم برساند. گسترشی ها این روزها با درخشش بازیکنان جوان خود توانسته اند با 14 امتیاز و یک امتیاز زیاد از استقلال در رتبه دهم قرار بگیرند. آنها می توانند با پیروزی برابر آبی پوشان پایتخت به جمع تیم های اوج نشین جدول بپیوندند، البته کار مشکل در ورزشگاه آزادی و برابر هواداران آبی ها دارند.

واژه های کلیدی: پیروزی | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs